top of page

Türkiye Fuar Standı

“Türkiye'nin Her Yerinde.”
Kiralık veya Satılık Anahtar Teslim
Fuar ve Kongre Standı Hizmeti.

BayZ Tasarım ve Mimarlık

Türkiye'nin her hangi bir ilinde, her hangi bir fuar alanında katılacağınız veya katılmak istediğiniz fuarınız için, stand tasarımlarınızı ücretsiz olarak yapıyoruz.

Onayladığınız projelerinizi fuar alanınızda anahtar teslim olarak kuruyor ve alan söküm şartnamelerine uygun zaman aralıklarında sökümünü gerçekleştiriyoruz.

Anahtar teslim stand uygulamalarımıza zemin, mobilya, depo içi buz dolabı, askı, kattle, görsel baskı ve uygulamaları, aydınlatma ve elektirik tesisatı, catering, hostes, tercüman gibi tecrübe ve mesai gerektiren tüm hizmetleri içermektedir.

Yurt Dışı Fuar Standı

Yurt dışı şubelerimizle Türkiye'de bünyemizde bulan modüler, maxima ve özel ahşap stand kiralık stand hizmetlerini aynı şekilde sunmaktayız.

Proje sürecimizde;

Türkiye'de olduğu gibi tasarımlarınızı ücretsiz olarak yapıyoruz.

Üretim içeriğinde zemin, mobilya, dijital baskı ve uygulamaları, aydınlatma ve elektrik, depo içi buzdolabı, kattle, askılık, lcd, dahil olmak üzere anahtar teslim projelerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

“Bize Her Yer Türkiye”
Tüm Avrupa Başta Olmak Üzere
Yurt Dışında
Kiralık Fuar Standı Hizmeti. 

BayZ Tasarım ve Mimarlık

Ürün Teşhir Standı

“Ürün Teşhir Stantında Tam Hizmet”
Tasarım | Üretim | Logistik
Türkye'nin tüm illerine nakliye montaj ve teknik servis.

BayZ Tasarım ve Mimarlık

"SAPI SAMANA KARIŞTIRMIYORUZ."

6500 m2 üretim tesisimizle demir, ahşap, tel, pleksi, vakum, polyester, fiber stand uygulamlarınızı tasarılıyor, garantili şekilde üretiyor ve yerinde montajını gerçekleşitiriyoruz. 

Zincir mağaza standlarınız, market standlarınız, eczane ve benzin istasyonu özel üretim kaliteli ve garantili stand hizmetlerini bir arada sunuyoruz.

​"FUAR standı ÇÖZÜM ortağınız

MODÜLER ve ÖZEL STAND hizmetleri."

Hedefimiz; Fuar standı uygulamalarımızda müşterilerimizin sadece ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak değil. Bundan daha da ötesini bilebilmek, müşterilerimizin beklentilerini de aşmaktır. Böylece sadece bir noktada, sadece bir alanda ihtiyaçlarını karşılamak yerine, detay gerektiren tüm pazarlama ve reklam ekipmanları ve fuar standı alanında tam hizmet sunmaktır. Fuar Standı gecikme hatası kabul etmeyen bir iştir. Hiç bir işin son ana kalmaması gerekir. Diğer durumda fuar standı açılış gününde bitmemiş olması olasıdır. Biz çalışmalarımızda öncelik olarak zamanlamanın ve ekip koordinasyonuna önem veririz.Kaldıramayacağımız yüklerin altına giremeyiz. Özel fuar standı başta olmak üzere zeminden başlayıp en son aşama olan görsel giydirme ve temizlik dahil tüm iş programını özeli bir şekilde takip ediyoruz. %100 müşteri odaklı çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin fuar standı ve dekorasyon işlerinizde hiç bir emeğin boşa gitmemesi en büyük amacımız. En güzel ve amacına ulaştıran bizleri ve sizleri büyütecek fuar standı projelerini birlikte hayata geçirmek dilekleriyle. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

bottom of page