top of page

FUAR STANDI FİYATLARI 2020

"2020'DE
FUAR STANDI FİYATLARI 
NE OLACA?"

BayZ Tasarım

Geçtiğimiz 2019 yılında yaşadığımız döviz kuru farkları  faiz artışları fuar standı fiyatlarını da olumsuz yönde etkiledi. Bunu sebebi fuarı oluşturan bir çok materyalin dolar ve euro olarak satılması oldu. Peki Türkiye'de üretilen sunta lam ve mdf lam firmaları neden bu kadar zam yaptı?  Bunu sebebini fuar standı malzemelerinin ham maddesinin döviz kuruyla satılmasına dayandı. Peki biz fuar standı ve stand üreticileri olarak ne yapmak zorundayız? Bu durumun tüm müşterilerimiz farkında olamasına rağmen yine de bir kafa karışıklığı oldu . Fuar Standı Müşterilerimizin tamamı kurumsal firmalar olduğu için tüm sektörler bu durumu yaşadı. 2020'de bu durumun tekrar etmemesini ümit ediyoruz ve fiyat konusunda elimizden gelen bütün seferberliği yapmaya çalışıyoruz. Modüler stand veya birden çok yerde değerlendirebilecekleri veya bir kaç kez kullanılabilecek stand önerilerinde bulunuyoruz.

Tasarım yapan ve Yapmayan Dekoratör

Siz değerli müşterilerimize en güzel fuar standı tasarımlarını yapıp paylaşmak dekoratör firma olarak bizlerin en öncelikli görevidir. Fuar standı tasarım tekliflerinin tamamı ücretsiz olarak müşterilere sunum yapılmaktadır. Ücretsiz olsa da aslında bu fuar standı tasarımlarının emek harcanmadan üzerine düşünülmeden hazırlamak mümkün değildir.

Bizler öncelikle kendi tasarım ekibimize bu değerli fuar standı çalışmaları için teşekkür ederiz. Müşterilerimizden de bizden temin etmiş olduğu bu fuar standı tasarımları için bir emek harcanıp belli maliyetleri karşılandığının farkında olmalarını bekliyoruz.

“Stand Tasarımı,
Bir Fikir Ve Sanat Eseridir.”

BayZ Tasarım

bottom of page