top of page

Reklam ve Dekorasyon Uygulamaları

Tamamlanmış Bazı Reklam ve Dekorason Projelerimiz

Ürünlerinizi görsellerle ilgi çekici ve satın almaya teşvik edici hale getirmenin en tercih edilen yolu.

Hedefimiz; Fuar standı uygulamalarımızda müşterilerimizin sadece ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak değil. Bundan daha da ötesini bilebilmek, müşterilerimizin beklentilerini de aşmaktır. Böylece sadece bir noktada, sadece bir alanda ihtiyaçlarını karşılamak yerine, detay gerektiren tüm pazarlama ve reklam ekipmanları ve fuar standı alanında tam hizmet sunmaktır. Fuar Standı gecikme hatası kabul etmeyen bir iştir. Hiç bir işin son ana kalmaması gerekir. Diğer durumda fuar standı açılış gününde 

bitmemiş olması olasıdır. Biz çalışmalarımızda öncelik olarak zamanlamanın ve ekip koordinasyonuna önem veririz.

Kaldıramayacağımız yüklerin altına giremeyiz. Özel fuar standı başta olmak üzere zeminden başlayıp en son aşama olan görsel giydirme ve temizlik dahil tüm iş programını özeli bir şekilde takip ediyoruz. %100 müşteri odaklı çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin fuar standı ve dekorasyon işlerinizde hiç bir emeğin boşa gitmemesi en büyük amacımız. En güzel ve amacına ulaştıran bizleri ve sizleri büyütecek fuar standı projelerini birlikte hayata geçirmek dilekleriyle. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Mağaza, market, cafe, information avmlerde ürün ve hizmetlerinizi tanıtıp satış yapıp aynı zamanda düzeni de sağlayabileceğiniz en kullanışlı tasarımları sizin için hazırlıyoruz. Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına da hizmetimiz vardır. Özel tasarım fuar ve ürün teşhir standı hizmetleri verdiğimiz imalathanemizde istediğiniz tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz. Profesyonel tasarım ekibimizle gerekli keşifler ve tasarımları birlikte tamamladıktan sonra hayallerinizdeki dekorasyonun gerçeğe dönüşmesini bekleyin. Ayrıntılı bilgi ve teklifimiz için bizimle iletişime geçin.

20 YILLIK

DENEYİM

Size yardıma hazırız.

bottom of page