HAKKIMIZDA

  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Google Sosyal Simge oyna

2013 yılında yaklaşık 10 yıllık bir fuar standı tecrübesi ile kurduğumuz şirketimiz, bitirdiğimiz yüzlerce proje ile kendimizi geliştirerek Avrupa ülkeleri başta olmak üzere bir çok fuar standı projesini başarı ile tamamladı. Bu süre zarfında bir çok firma yetkilisi ile, hala çalıştığımız ve uzun vade de çalışmaya devam edeceğimiz çok güzel dostluklar kurduk. İşimiz tamamen güvene dayalıdır. Vaadimiz sunduğumuz tasarımları birer bir hayata geçirmektir. Bunu başarı ile yaptığımıza inanıyoruz. Bu inancımızla bir çok kurumsal firmayı da referansımıza kattık. Türkiye zincir marketleri için ürün teşhir stantları, yurt dışına gönderilmek üzere yine ürün teşhir ve fuar stantları ürettik, göndermeye devam ediyoruz. Sizlerin de başarılı çalışmalarında katkıda bulunan tüm stand ve dekorasyon işlerinizi omuzlayan çözüm ortağınız olmayı çok isteriz.

 

Hedefimiz; Fuar standı uygulamalarımızda müşterilerimizin sadece ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak değil. Bundan daha da ötesini bilebilmek, müşterilerimizin beklentilerini de aşmaktır. Böylece sadece bir noktada, sadece bir alanda ihtiyaçlarını karşılamak yerine, detay gerektiren tüm pazarlama ve reklam ekipmanları ve fuar standı alanında tam hizmet sunmaktır. Fuar Standı gecikme hatası kabul etmeyen bir iştir. Hiç bir işin son ana kalmaması gerekir. Diğer durumda fuar standı açılış gününde bitmemiş olması olasıdır.Biz çalışmalarımızda öncelik olarak zamanlamanın ve ekip koordinasyonuna önem veririz. Kaldıramayacağımız yüklerin altına giremeyiz. Özel fuar standı başta olmak üzere zeminden başlayıp en son aşama olan görsel giydirme ve temizlik dahil tüm iş programını özeli bir şekilde takip ediyoruz. %100 müşteri odaklı çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yapacağı yüksek bütçelerde olan fuar standı dekorasyon işlerinizde hiç bir emeğin boşa gitmemesi en büyük amacımızdır. En güzel ve amacına ulaştıran bizleri ve sizleri büyütecek fuar standı projelerini birlikte hayata geçirmek dilekleriyle. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

e-mail İLETİŞİM

BayZ Tasarım Fuar Standı
Information

Danışma- Bilgi Alma

Bir fuar standın üretimine geçmeden önce, eğer tüm detayları planlamamış iseniz, geldiğiniz tüm yolu tekrar başa yürürsünüz. O yüzden işe başlamadan önce planlamanın tastamam yapılması esastır. Biz tüm detayları tekrar gözden geçir ilkesi ile titizlikle inceliyoruz.

Fuar Stand tasarım pazarlaması sadece bir tasarımın satışından ibaret değil, standın dizaynından üretimine kadar; malzeme, müşterinin hedef ve isteklerini anlamak, cevap verebilmek, işin teslimi olsun bütün detaylara hakim olabilmeyi gerektirir...

Tasarım - Marketing

Zafer
BayZ Tasarım Fuar Standı
Bize Ulaşın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Tokalaşma

Fuar Standı - Kongre Standı - Ürün Teşhir Standları - Dekorasyon

İLETİŞİM

Telefon:       

+90 212 438 09 79 / +90 212 438 09 74

 

e-mail:       

info@bayztasarim.com

Çalışma Saatleri:  

9:00/18:00 Cumartesi : 9:00/13:00

Adres :

Oruç Reis Mahallesi Vadi Caddesi No:12 Esenler 34235 İSTANBUL

​"FUAR standı ÇÖZÜM ortağınız

MODÜLER ve ÖZEL STAND uygulamaları"