top of page

Ürün Teşhir Standı

Ürün teşhir stanları tek bir ürünü, bir ürün dizisini ve ya karma ürünlerinizi sergileyip satış yapmanız yada satışlarınızı arttırmanız için ürüne ve markaya özel üretilen standlardır. Bu standlar daha çok ayaklı standı, askı stand, masa üstü stand ve tattırma standı olarak gruplandırılmıştır. Fakan tamamen bunların da dışına çıkarak özel bir nokta için de tasarlarnıp üretilebilir.

Ayaklı Stand;

Orta alan, vitrin, köşe duvar gibi alanlarda kullanılan, kendi başına ayakta durabilen standlardır. Değişik ebetlarda ve malzemelerde üretliebilir. Örneğin ahşap bir stand olabilirken, demir, plastik, vakum yada kartondan üretlilabilir.

Askı Stand;

Askı stand duvara yada bir rafa yada bir tezgaha monte edilebilir. Tasarıma göre ışıklı veya ışıksız üretilebilir aynı zamanda asalak tarzında da olabilir.

Masa Üstü Standı;

Tezgah üstlerinde kullanılan tek başına yerde koyulup sergileme yapılamayacak boyutlarda daha ço göz hizasında konumlandırılan standlardır. Daha çok küçük boyutlu ürünlerin sergilenmesi için kasa üstlerinde ve ya ezane tezgahlarının üstlerinde ürün tehşiri yapmak için tercih edilir.

Tattırma Standı;

Diğer adıyla tadım standı piyasada standlart olarak plastikten satılan standlar veya tamamen özel tasarlanmış tadım standı olabilir. Örnek vermek gerekirse bir parfüm denetme standı, sucuk tattırma standı veya aktıvite standları gösterebiliriz.

Öne Çıkankar
Son Makaleler
bottom of page