top of page

Fuar Standı

Fuar Standı uluslararası platformda firmanızı temsil ettiğiniz alanlardır. Yurtiçi ve yurt dışında katılacağınız fuarlarnız için bir fuar standı ihtiyacı doğmaktadır. Katımakta olduğunuz fuar alanını aldıktan sonra devreye fuar standı tasarımı ve üretimi girmekte. Fuar standı firmaları bu alanda hizmet vermek amacı ile doğmuş kuruluşlardır. Firmamız alanında uzmanlamış kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı fuar standı tasarım ve üretim hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Tasarım tekliflerimiz tamemen ücretsizdir. Katmak istediğiniz fuar çetleri olan özel ahşap fuar standı, maxima fuar standı, modüler fuar standı hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

Fuar Standı Tasarımı

Fuar standı projelendirmesinin ve bütçelendirmenin ilk adımı fuar standı tasarımıdır. Öncelikle nasıl bir tasarımla katılacağınızın belirlenmesi gereklidir. Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarım çalışmalarımızı görmek için bizimle iletişeme geçin.Ahşap özel fuar standı. Yurtiçi ve yurtdışında fuar standı hizmeti sunuyoruz. Tasarım ve fiyat teklifi için iletişime geçiniz.
Özel fuar standı

Özel Ahşap Fuar Standı

,Özel ahşap fuar standı ahşap panel malzemeler kullanılarak boyalı bir stand çalışması ise boyanarak yapılan daha sonra aydınlatma, dijital baskı ve tabelalar ile dekora edilen tasarım uygulama çalışmalarıdır. Özel fuar standı tasarım çalışmalar daha özgün sınırsız bir imkana sahiptir. İstenilen formlarda istenilen yükseklikte tek katlı ve çift katlı yapılabilir. En göz alıcı fuar standı tasarımlarını sizler için hayata geçirelim.Maxima özel fuar standı. Yurtiçi ve yurtdışında fuar standı hizmeti sunuyoruz. Tasarım ve fiyat teklifi için iletişime geçiniz.
Maxima fuar standı

Maxima Fuar Standı

Aluminyum konstürüksiyon ile iskeleti oluştırılan maxima fuar standı ahşap paneller ile kaplanarak tamamen demonte olarak üretilen fuar standı çeşitidir. Daha çok ofis bölme sistemine benzeyen sistem, özel fuar standlarına göre daha hızlı kurulabir. Bütçe bakımından tekrar kullanılabilme özelliğinden dolayı daha ekonomiktir. Panelleri görsel kaplayarak ve görüntü ve ses sistemleri kullanılarak daha renkli bir hale getirilebilir. Tavan kapama kolaylığı olan sistemler tamamen kapalı görüşme ve stand alanları oluşturmak mümkündür.
Modüler fuar standı. Yurtiçi ve yurtdışında fuar standı hizmeti sunuyoruz. Tasarım ve fiyat teklifi için iletişime geçiniz.
Mdüler fuar standı

Modüler Fuar Standı


Modüler fuar standları da aluminyum konstürüksiyon ile aralara geçirilen ahşap panellerden oluşan stand çeşitidir. Tasarımsal bakımdan maxima standa nazaran radüs malzemeleri sayesinde daha oval standlar yapılmasına olanak tanır. Diğer stand çeşitlerine nazaran modüler fuar standı daha ekonomiktir.Commenti


Öne Çıkankar
Son Makaleler
bottom of page