top of page

PLMA 2016 Uluslararası Ticaret Fuarı "Private Label Dünya" Hollanda'nın Amsterdam RAI

Genel bilgi

Otuz yıldır, PLMA yıllık "Private Label Dünya" Uluslararası Fuarı, yeni ürünler bulmalarına yardımcı yeni kişiler yapmak ve kendi özel etiket programı başarılı ve büyümesine yardımcı olacak yeni fikirler keşfetmek için üreticileri ile bir araya perakendeciler getirdi.

Bugün, ihtiyacı yeni ürünler, kişiler ve fikirler daha fazla olmamıştı. Private label pazar payı şimdiye kadarki en yüksek duruyor. Perakendeciler uluslararası genişletmek ve kendilerini pazarlama daha büyük bir rol ve sattıkları ürünleri almak gibi geleceğin daha da özel etiket vaat ediyor.

PLMA 2016 Uluslararası Ticaret Fuarı'nda "Private Label Dünya" Hollanda'nın Amsterdam RAI Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan ve yaklaşık 60 ulusal ve bölgesel pavyonlar da dahil olmak üzere standları sergi 4.300 üzerinde sunacak. Sergilenen ürünler kozmetik, sağlık ve güzellik, ev ve mutfak, oto sonrası bakım, bahçe ve ev eşyaları ve DIY dahil olmak üzere, taze, dondurulmuş ve soğutulmuş gıdalar, kuru bakkal ve içecekler yanı sıra gıda dışı kategoriler yer alacak. gösteri zemin ziyaretçilerin zamanlarını en iyi şekilde yardımcı olmak için ayrı gıda ve gıda dışı salonları ayrılmıştır. (http://www.plmainternational.com/trade-show/exhibiting/general-information)

BAYZ TASARIM OLARAK PLMA AMSTERDAM STAND KURUMLARIMIZI BAŞIRI İLE TESLİM ETMEKTEN MUTLUYUZ.

Öne Çıkankar
Son Makaleler
bottom of page